Kurs online

KURS E-LEARNINGOWY:

Serdecznie zapraszamy trenerów/doradców zawodowych VET (kształcenie i szkolenie zawodowe), zainteresowanych edukacją ekologiczną i nauką obywatelską, do wzięcia udziału w kursie opracowanym w polsko-włoskiej współpracy Fundacji „Fundusz Inicjatyw” z Partnerem – Prometeo w ramach projektu Erasmus+ „VEforCA – Co edukacja zawodowa może zrobić dla działań na rzecz klimatu” (więcej o projekcie TUTAJ: https://ffi.org.pl/veforca/).

Udział w kursie jest bezpłatny.

o Moduł 1 Zasady pozaformalnej i nieformalnej edukacji ekologicznej oraz jak ją realizować z osobami uczącymi się w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego – czas trwania: 45-60 min.
o Moduł 2 Włączenie indywidualnej odpowiedzialności i umiejętności korzystania z mediów do edukacji ekologicznej – czas trwania: 45-60 min.
o Moduł 3 Wspieranie zaangażowania w działania na rzecz środowiska i klimatu poprzez naukę obywatelską – czas trwania: 45-60 min.
o Moduł 4 Promowanie networkingu i współpracy wielostronnej w działaniach na rzecz środowiska – czas trwania: 45-60 min.
o Moduł 5 Projektowanie działań partycypacyjnych na rzecz środowiska i klimatu na poziomie lokalnym – czas trwania: 45-60 min.

Link do kursu: https://www.prometeodigitale.eu/course/index.php

W celu odbycia kursu należy założyć konto na platformie Prometeo Digitale:

https://www.prometeodigitale.eu/login/signup.php

Następnie, po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem, należy się zalogować na konto:

https://www.prometeodigitale.eu/login/index.php

Kurs, który należy wybrać to:

VEforCA – POLSKA WERSJA – Co edukacja zawodowa może zrobić dla działań na rzecz klimatu

Skip to content